Новини
З 15.12.2014 АСК «Укррічфлот» стала індивідуальним членом FIATA на 2014-2015 р.

Вступ АСК «Укррічфлот» в FIATA підтверджує статус Компанії, як надійного партнера у сфері вантажного експедирування не тільки українським, але й міжнародними стандартами. Членство АСК «Укррічфлот» у Федерації відкриває ряд нових можливостей перед Компанією, а саме: глобальну взаємодію з експедиторськими компаніями різних країн світу; розширення географії діяльності Компанії; професійну підготовку працівників компанії за міжнародними стандартами та багато іншого.

Сьогодні FIATA (International Federation of Freight Forwarders Associations)- це сама велика, впливова і професійна в галузі транспорту міжнародна неурядова організація, що об'єднує національні експедиторські асоціації 150 країн світу. У експедиторської галузі, яку представляє FIATA налічується понад 40 тисяч підприємств усіх форм власності, на яких працюють майже 10 млн. співробітників. В даний час членами FIATA на індивідуальній основі є більш 5000 експедиторських фірм і організацій.
До структури FIATA входять інститути, консультативні органи і робочі групи, які займаються всіма аспектами міжнародних перевезень вантажів.

АСК «Укррічфлот»
вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Тел./факс: +38 (044) 594 57 88, 490 66 48
E-mail: Будь ласка, увімкніть Javascript для перегляду