Новини
Спектр послуг в Дніпропетровському річковому порту розширено!

В рамках жорсткої конкуренції на внутрішньому і зовнішньому ринках, успішна діяльність Компанії неможлива без розвитку і вдосконалення своїх активів. Щоб ефективно реалізовувати поставлені цілі, бути продуктивним й економічно привабливим партнером, АСК «Укррічфлот» активно працює над визначенням найбільш актуальних напрямків та пріоритетних видів діяльності.

Так, в липні 2016 року в Дніпропетровському річковому порту (ДРП) розширено спектр послуг в частині виконання робіт по завантаженню контейнерів. Відтепер у ДРП налагоджено схему завантаження зернових вантажів через підлоговий склад критого зберігання. Першу партію пшениці у кількості 1000 тонн завезено, вивантажено і накопичено в критому складі порту. Після формування партії вантажу, здійснено завантаження зерна у контейнери з використанням спеціалізованої завантажувальної машини-зернометальника. Середня норма завантаження контейнерів складає  25,5 т вантажу.

На сьогоднішній день Дніпропетровський річковий порт надає послуги з навантаження зернових вантажів у контейнери як через потужності власного елеватора, так і з використанням нової схеми - через критий склад підлогового зберігання.

Мультифункціональний перевантажувальний контейнерний комплекс у ДРП дозволяє стафірувати контейнери різними видами вантажів, в тому числі зерновими та металопродукцією.

АСК «Укррічфлот»
вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Тел./факс: +38 (044) 594 57 88, 490 66 48
E-mail: Будь ласка, увімкніть Javascript для перегляду